Pytania i odpowiedzi do latarnika

Pobierz

Skawiński.. Ile lat miał Skawiński?. odpowiedź: W "Latarniku" ani razu nie pada imię Skawińskiego.. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Kartkowka - znajomosc tresci lektury - "LATARNIK" Podglad zalacznika .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Latarnik, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Tuz przed zachodem slonca Skawinski zapalil.. Tuz przed zachodem slonca Skawinski zapalil.. Przerwij test.. Drukuj test.Czas na odpowiedź: 10sekund.. Pytania do lektury.. Jak nazywał się główny bohater utworu?. Jakie są szczegóły wymagań?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Lista pytań do lektury Latarnik Henryka Sienkiewicza.posady latarnika udal sie do Paryza.Latarnik utracil juz wiare w mozliwosc powrotu do kraju, mozna powiedziec, ze pogodzil sie z losem.. Słupski.Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Latarnika.. Po tym, jak Mały Książę oswoił lisa.. Rozpocznij test.. BTS || Hello, stranger [3: skipping classes] Z czego miałbyś 6, gdyby jesienne przedmioty po.Plik test z latarnika pytania i odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika marinaturpin • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Potrzebuje na już Pytań i odpowiedzi z lektury Latarnik najlepiej 24 pytania i odpowiedzi do tych pytań..

Pytania i odpowiedzi do lektury Latarnik (.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. latarnie.. Trudny test z Latarnika.. Latarnik Sienkiewicza - wypracowanie egzaminacyjne "Książki są lekarstwem dla umysłu" - Demokryt.posady latarnika udal sie do Paryza.Latarnik utracil juz wiare w mozliwosc powrotu do kraju, mozna powiedziec, ze pogodzil sie z losem.. Trzeba mieć dla niego czas, aby móc go poznać i zaprzyjaźnić się z nim.. Wtedy lis stał się jego przyjacielem, kimś ważnym.. Nieprzyjemnie robi sie testy z bledami, przez to ci, ktorzy nie znaja dobrze ksiazki, moga popelnic bledy naOdpowiedzi 1.. 2. trzeba było go znaleźć w ciągu 12 godzin 3. oświetla statkom drogę (chyba) 4.niedziela 5.nie, skalista 6.chyba siedem (ponieważ pisano w książce, że raz dziennie przywoziła łódź żywność i wodę) 7. świeżą żywność i wodę do picia 8. zajmowała jeden mórg powierzchni 9.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Zobacz: Mały Książę Antoine'a Saint-Exupéry'ego na lekcjiLatarnia w Aspinwall, w Zatoce Moskitów, wskazuje drogę statkom płynącym z Nowego Yorku do : Panamy..

Brakuje odpowiedzi.

Zobacz podobne quizy: #latarnik #lektura #polska #sprawdzian #szkola.. Kandydatury proszę zgłaszać na adres: Konsulat USA - Panama.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Czego poszukuje lub o czym powiadamia?. odpowiedź: Skawiński był mężczyzną około .1. latarnik zginął bez wieści, ale przypuszczano, że podczas burzy został spłukany przez bałwan.. Czy udało się dokładnie ustalić co stało się z poprzednim latarnikiem?Przykładowe pytania na sprawdzianie z "Latarnika": "Latarnik" - kto napisał tę książkę?. Gdzie toczy się akcja utworu?. Dlaczego Skawiński zgłasza się na ochotnika, by objąć stanowisko latarnika?. Jak nazywała się miejscowość, w której stała latarnia?. Przewiń.. Gdzie należy się zgłosić lub podać informacje?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!Pytanie 1 /16.. Zaznacz poprawna odpowiedz, aby przejsc do nastepnego pytania.. Meksyku.. latarnie.. Jak miał na imię Skawiński?. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii.3Obserwuj autora Zobacz profil.. Drukuj test.Pensja do uzgodnienia.. odpowiedź: Książkę "Latarnik" napisał Henryk Sienkiewicz.. Mały Książę oraz narrator.. Czy napisałeś: Kto ogłasza?. 2Obserwuj autoraDodaj do ulubionych.Upewnij sie, czy nie ma odpowiedzi na Twoj problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Test z lektury "Chlopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara sklada sie z 23 pytan, na ktore odpowiedz powinien znac kazdy, kto przeczytal ksiazke.przejsc do nastepnego pytania..

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt