Rosyjski tekst

Pobierz

W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Tłumaczenia zapewnia .. Po przeczytaniu tekstu będziesz mógł odpowiedzieć na kilka pytań, sprawdzających jego zrozumienie.Trudny język rosyjski.. // I dziko mi (dziwacznie).. To znaczy, że on będzie szczęśliwy/ona będzie szczęśliwa gdy dostarczysz poprawek, sugestii itp. dotyczących tłumaczenia.Старинный цыганский романс, .. Sprawdź słowa piosenki 220 rosyjski Tatu, zobacz teledysk.Rosyjski alfabet zawiera 33 litery, jak dobrze się przyjrzysz tym pisanym/прописным to zauważysz różnicę w pisowni kolejnych 10-15 (dla każdego różnice inaczej są widziane).. Ты жеребенок .Sekrety reklamy - rosyjski przez internet (tekst po rosyjsku) Ciekawe teksty po rosyjsku , Humor / autor: Konstanty Martyniuk Witam, Dziś proponuję ciekawy tekst o tym jak i z czego powstają gotowe - przepięknie wyglądające i kuszące konsumentów apetycznym wyglądem i smakiem zdjęcia reklamowe produktów żywieniowych.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Popularny: angielsko-polski, niemiecko-polski, hiszpańsko-polski.Hymn najładniejszy na świecie wykonałem po polsku jako Uni Europejskiej i Rosji ze względu na antyrosyjską propagandę klęski.W celu pojednania narodówZespół Ornament, koncert, kawiarnie, KołobrzegNa Wzgórzch Mandżurii Walc rosyjski, skomponowany w latach 1906 - 1907 przez rosyjskiego dyrygenta i kompozytora Ilię Szatrowa do tekstu S.Pietrowa.Uczestni.Ponadczasowy Romans w wykonaniu Bernarda Ładysza.Tłumaczenie "Now You're Gone" Whitesnake z angielski na rosyjski..

18 darmowych tekstów Premium: 53 tekstów.

Mam na imię Ola.. Moja mama ma 37 lat, ma na imię Judyta.Pracuje w szpitalu.Mój tata ma na imię Kornel i jest architektem.. Sprawdź słowa piosenki Bielyje rozy Yurij Shatunov, zobacz teledysk.Hymn państwowy Federacji Rosyjskiej (ros.. Mam 17 lat i mieszkam w Olsztynie z mamą ,tatą i siostrą.. - Chodź do mnie.. Ja i moja siostra uczymy się w liceum.. - Póki leczyła (m) się.. Dzięki nim szybko nauczysz się podstawowych zwrotów i poszerzysz słownictwo w języku rosyjskim.. Jeżeli od samego początku nie zaczniesz ćwiczyć każdej litery drukowanej/печатной i pisanej to z każdą lekcją będzie coraz gorzej, naprawdę!National anthem of Russia (Russian/Polish lyrics)---Hymn państwowy Federacji Rosyjskiej (ros.. // Pokaleczyła (m) się.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości .Przetłumacz tekst z polskiego na rosyjski..

Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz".

Autor tłumaczenia oczekuje korekty.. Wczytaj lub upuść dokument Word (.docx) i PowerPoint (.pptx), aby skorzystać z translatora dokumentów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt