Opowiadanie wycieczka do zoo

Pobierz

Zabieramy Was na wycieczkę do Zoo.. Tata postanowil zabraé Aniç na wycieczkç do zoo.. Jest piękny, słoneczny dzień.. Odpowiedz.. Dziewczynka bardzo sic ucieszyla.. Dzisiaj mamy pojechać do ZOO na 1 dzień z moją rodziną czyli ja (Antek), Zuzia (siostra), mama, Nikodem (brat) i Piotrek (ojczym).. Poszli dalej.. W zoo stał dumnie SŁOŃ - rany jaka wielka trąba!. Pojechaliśmy z rana o 8.00 żeby mieć cały dzień na zwiedzenie ZOO .. Nagle Ania krzyknęła: - O!. Poszli dalej.WYCIECZKA DO ZOO PONIEDZIAŁEK Witajcie!. Spacerują od klatki do klatki (wołamy "tup tup").. Wczytuję dane.. Schowek.. Spacerują od klatki do klatki (naśladowanie odgłosów kroków "tup tup").. -wykrzyczały DZIECI.. Pewnego słonecznego dnia cała klasa wraz w wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do Zoo.. Papuga rozkładała skrzydła i wzbijała się do lotu.ZOSIA postanowiła zabrać AZORA na spacer przed wyjściem do ZOO, ale WITEK ubiegł ZOSIĘ i AZOR od dawna był na dworze.. MAMA uciszała radosne piski swoich DZIECI.Wycieczka do ZOO Był piękny dzień.. Kasia i Michał wybierają się z rodzicami do ZOO.. W pierwszej klatce widzą małpy.. Miał on długą grzywę i wygrzewał się na słońcu.. W pierwszej klatce widzą małpy.Słuchanie opowiadania "Wycieczka do zoo": Był piękny dzień.. Cieszymy się z kolejnego spotkania z Wami.. Nikt nie spodziewał się takiego wyniku tej wycieczki.. Dziewczynka bardzo się ucieszyła.Opowiadanie o wycieczce do zoo ..

Miała być to zwykła wycieczka.

Oto kilka propozycji na ten tydzień: Słuchanie opowiadania "Wycieczka do zoo": Był piękny dzień.. Wycieczka do Zoo musi być bezpieczna i dla dzieci i dla zwierząt.. Kasia i Michał wybierają się z rodzicami do zoo.. Wycieczka do oliwskiego ZOO była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola.. Tatuś powiedział Ani, że jest to król wszystkich zwierząt.. Miał on długą grzywę i wygrzewał się na słońcu.. Dziewczynka bardzo się ucieszyła.. Wycieczka do ZOO.. Pierwsze zwierzç,jakie zobaczyla Ania to lew.. Pierwsze zwierzę, jakie zobaczyła Ania to lew.. Dwie małpki pokrzykiwały wesoło skacząc.. Tata postanowił zabrać Anię na wycieczkę do zoo.. W końcu późnym popołudniem cała RODZINA zapakowała się do auta i ruszyła w drogę.. Był to wyjazd do Zoo.. Dziewczynka bardzo się ucieszyła.. Pierwsze zwierzę, jakie zobaczyła Ania to lew.. O godz. 9.45 uczniowie tej właśnie klasy wyjechali spod szkoły autokarem.. Poszli dalej.. Tata postanowił zabrać Anię na wycieczkę do zoo.. Mial on dlugq grzywç i wygrzewal sic na sloñcu.. Popatrz,jaki šliczny .Po całym dniu spędzonym w zoo, oraz po bardzo ciekawej lekcji z panem przewodnikiem namówiliśmy naszą Panią na wypad do McDonalds'a, za to, że dobrze sprawowaliśmy się na wycieczce zgodziła się, tak więc kolejne spędziliśmy w Mc' Donaldzie..

Popatrz ...Marysia i wycieczka do ZOO - Opowiadania - Dla dzieci.

Mama już od samego rana żyła tym faktem i opowiadała mi, co - a raczej kogo - możemy znaleźć w ogrodzie zoologicznym.Wycieczka do ZOO Byl piçkny dzieñ.. Ok. godziny 18 wróciliśmy pod szkołę gdzie czekali na nas już rodzice.Wycieczka należy do metody nauczania, dzięki której uczniowie zdobywają wiele wiadomości, umiejętności, kształtują postawy.Sprawozdanie z wycieczki do ZOO w Gdańsku Oliwa.. Jak zachowywać się w Zoo?. Zaloguj si ę Zarejestruj .W sobotę rodzice postanowili zabrać mnie do zoo, żebym - jak oświadczyła mi mama - mógł obejrzeć na żywo zwierzątka, które dotychczas widziałem jedynie w książeczkach.. Tatuš powiedzial Ani, Že jest to król wszystkich zwierzqt.. Tata postanowił zabrać Anię na wycieczkę do zoo.. Po wejściu do Zoo dzieci zobaczyły zaspanego słonia, który leniwie wyciągał trąbę.. Nagle Ania krzyknçla: - O!. Ogólnie zobaczyłam ogólnie 100 gatunków zwierząt,lecz nie były godnie uwagi bardziej niż osiołek .Wycieczka zakończyła się dosyć szybko.Dlatego teraz mam czas opisać to wszytko w pamiętniku,jadąc autokarem.. 22 maja o godzinie 10.15 przedszkolaki z PP "Iskierka" wyruszyły autokarem do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.Wyjście do Zoo to superfrajda :-) Pod jednym warunkiem!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt