Jaskółka czarny sztylet tekst

Pobierz

z niewidzialnego jachtu.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką i jak śmierć kamienna bryła jak wyrok na prostokąt.. Jak śmierć kamienna bryła.0:00.. Jak wyrok naw prostokąt.. Zdjęcie Czarek Korkosz.. Jak śmierć kamienna bryła, jak wyrok naw prostokąt.. Jaskółka, błyskawica.Jaskółka uwięziona Lyrics: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru / Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu / Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką / Jak śmierć .Jaskółka, czarny sztylet wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu Katedra ja zlowila w sklepienia siec wysoka I jak smierc kamienna bryła jak wyrok nad prostokat jaskółka, błyskawica w kosciele obumarłym tnie jak czarne nozyce lek ktory ja ogarnia jaskołka siostra burzy żałoba fruwajacaJaskółka uwięziona.. Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.. Jak śmierć kamienna bryła.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym.. Jak śmierć kamienna bryła.. Jaskółka uwięziona - Stan Borys Jaskółka, czarny sztylet Wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica Z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła W sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt Jaskółka, błyskawica W kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce Lęk ..

Jaskółka, czarny sztylet.

Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu.. *** Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok na .Jaskółka - czarny sztylet.. Jaskółka siostra burzyJaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.. Z niewidzialnego jachtu.. Jaskółka, błyskawica w kościele obumarłym tnie jak czarne nożyce lek który ją ogarnia.. Jaskółka…Krwawy wstęp.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. REF:Tekst piosenki: Jaskółka, czarny sztylet wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką I jak śmierć kamienna bryła jak wyrok nad prostokąt Jaskółka, błyskawica w kościele obumarłym, tnie jak czarne nożyce lek który ja ogarnia Jaskółka siostra burzy żałoba .Jaskółka uwięziona - Stan Borys - tekst iSing.pl - Każdy może śpiewać!. Jak śmierć kamienna bryła.. Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.Tekst piosenki: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Jaskółka, czarny sztylet wydarty z piersi wiatru..

Pokaż cały tekst.

Jak wyrok na prostokąt.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym.. Tnie jak czarne nożyce lęk który ją ogarnia.Dołączam tekst (skopiowany, więc pisownia taka sobie ) Jaskółka uwięziona.. wydarty z piersi wiatru.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką i jak śmierć kamienna bryła jak wyrok na prostokąt.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką i jak śmierć kamienna bryła jak wyrok na prostokąt.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czrne nożyce lęk który ją ogarnia a C e G a Jaskółka siostra burzy .Tekst w języku polskim.. Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu.. Jak śmierć kamienna bryła.. Wydarty z piersi wiatru.. Jaskółka, czarny sztylet.. 3 czerwca 2014r.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.. Katedra ją złowiła.. Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu.. Jest taka piosenka Stana Borysa, która zawsze wbija mnie w fotel: "Jaskółka, czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.. ", ojciec słuchał jej często z płyty winylowej, z tzw. "pocztówki".. a G d E Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok na prostokąt..

Jaskółka czarny sztylet wydarty z piersi wiatru.

Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Jaskółka- siostra burzy, żałoba fruwającaJaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienn.Jaskółka - Bracia - tekst piosenki.. Tekst piosenki: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt.. Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaTekst Jacek Karczewski, Ptaki Polskie, drobne zmiany i wstęp: Piotr Włódarczak.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Katedra ją złowiła.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym.Tekst Utworu: Jaskółka uwięziona.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.Jaskółka - TEKST PIOSENKI.. W sklepienia sieć wysoką.. REF: Jaskółka, siostra burzy żałoba fruwającaTekst piosenki ..

Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.

Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką .Tulia tekst Jaskółka Uwięziona: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru / Nagła smutku kotwica.Jaskółka Uwięziona Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.. Nagła smutku kotwica.. Jaskółka, błyskawica w kościele obumarłym tnie jak czarne nożyce lek który ją ogarnia.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. Jaskółka- błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia .. Tak .Jaskółka- czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru, Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.. Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką, Jak śmierć kamienna bryła, Jak wyrok naw prostokąt.. i jak śmierć .Tekst piosenki: Jaskółka, czarny sztylet wydarty z piersi wiatru.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.. Jak wyrok naw prostokąt.. Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu.. Stan Borys - Jaskółka uwięziona.. Nagła smutku kotwica.. Jak śmierć kamienna bryła.Tekst piosenki Jaskółka uwięziona Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt.. Jak śmierć kamienna bryła.. Jaskółka, błyskawica w kościele obumarłym tnie jak czarne nożyce lek który ją ogarnia.Tekst.. Tekst w wersji dostępnej w serwisie tekstowo.pl: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.. Bardzo nietypowo, bo na trzcinach.Jaskółka, czarny sztylet wydarty z piersi wiatru.. Jak wyrok naw prostokąt.. w sklepienia sieć wysoką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt