Opisz swoje ferie po angielsku

Pobierz

prawie cale ferie spedzilem z moimi kumplami.poszlismy nalyzwy,do kina.a na koniec ferii udalem sie z rodzina do drugiej rodziny na trzy dni.ferie bardzo mi sie podobaja.Szkoda tylko ze nie moga trwac 2 tygodnie dluzej .I spent my winter holidays at home.. mam zadane opisać ferie zimowe po angielsku, to ma być pół str w zeszycie, to mogą być wasze ferie opisane ja sobie przekształcę na info.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Mam trudne zadanie potrzebne na jutro dużo punktów i naj Mam opisać swoje ferie po angielsku ja grałam w five nights at freddy's wychodziłam z znajomymi byłam 3 razy w kinie na Hobbicie bitwie… poniżej.. unforgettable - niezapomniany.. Podobne zadania.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy ..

"Moje wakacje" - opis po angielsku.

Zadanie jest zamknięte.. lake - jezioro.. sea - morze.. z moich ferii ;D niektóre zdania powinny być w czasie present perfect .. i dyplom ;) z góry thix ;* <33Czy ktoś by mi mógł to przetłumaczyć na angielski: Drogi Pawle.. Zalicz.net - Rozwiąż każde zadanie domowe!Moje ferie rozpoczeły się przecudownie mogłam spać ile wlezie mogłam bawić się na podwórku lepiąc bałwana lepiąc iglo z brył lodu.Padał śliczny biały śnieg a płatki śniegu spadały na moje różowawe policzki.Następnego dnia cieszyłam się widokiem puchu leżącego za oknem od razu wybiegłam aby się pobawić.. to hand in your resignation - wręczyć wypowiedzenie.Opisz swoje ferie po angielsku: w Past Simple i z tłumaczeniemDam naj:).. Wiecie może jaka jest miejscowość lub wieś która ma 4 km do Torunia?. we .Muszę opisać ferie po angielsku nie długi opis tka 4-5 zdań i przetłumaczyć na j.polski proszę o pomoc za co bardzo dziękuje pozdrawiam :) +0 pkt.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Po powrocie dzwonisz do koleżanki/kolegi w Londynie i mówisz: gdzie mieszkałeś/-łaś podczas pobytu w górach, jak wyglądał twój dzień, co ci się podobało najbardziej.Napisz e-mail do koleżanki w którym opiszesz swoje ferie: co robiłaś podczas feri, jaka była pogoda, zapytaj się koleżanki jak spędziła ferie, zaproś ją na wakacje do Polski.10..

Spędzasz ferie zimowe w Anglii.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. to take a vacation - pojechać na wakacje (wziąć urlop) to quit your job - rzucić pracę.. OdpowiedzDyskusja na temat "Moje wakacje" - opis po angielsku na forum językowym Nie chce mi sięDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisać po angielsku swoje ferie, w 100 słowach na teraz, daje naj, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. dodany przez inter25, 6 Września 2004 w Dyskusje na tematy różneOpisz swoje ferie po angielsku: w Past Simple i z tłumaczeniemDam naj:) Answer.. Znajomy jest ciekaw jak spedziles sylwka.. to drive someone crazy - doprowadzać kogoś do szału.. Emik135 February 2019 | 0 Replies .Napisz list do kolegi ze stanach zjednoczonych o tym jak spędziłes ferie swiąteczne.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.opis wakacji nad morzem po angielsku z tłumaczeniem poetyckie zyczenia slubne język angielski w przedszkolu sprawozdanie jak podziękować za podwyżkę jak narysować cipe wzór zaproszenia na pożegnanie emeryta plan lekcji do wypełnienia wydrukowania podziekowania za podwyżke mail pożegnalny wzór wymień w punktach etapy życia cezarego barykiopisz swoje wakacje po angielsku:) describe your last holiday(50-100słów)-past simple + tlumaczenie do tego poczebne mi to na teraz Zgłoś nadużycie..

Opis ferii po angielsku: ucząc się w domu.

zadanie dodane 3 stycznia 2012 w Język angielski przez użytkownika marcinka (0) [Szkoła podstawowa] jak.. A wiec tak pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach, rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy na łyżwach, wieczorami chodziliśmy na bilard.Opis wakacji po angielsku: praktyczne zwroty.. Ferie zimowe spędziłeś/-łaś w Zakopanem.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. spędziłam.. to work overtime - pracować po godzinach.. Dodaj nowe zadanie ».. Rozwiązania.. Opowiedz o: - miejscu zabawy - atrakcjach wieczoru-sposobie przywitania Nowego Roku-I wos in fantastic restaurant on the mountain.. święta.. Opowiadamy sobie o naszych planach i patrzymy przez okno zastanawiając się, czy jest wystarczająco dużo śniegu żeby móc do woli zjeżdżać na sankach i nartach.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.Opis wakacji po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt