Formatowanie tekstu discord

Pobierz

Aby podkreślić swój tekst Discord, wystarczy dodać dwa podkreślenia (__) po obu stronach tekstu.Aplikacja Discord korzysta z prostego systemu formatowania Markdown, za pomocą którego możesz wybrać żądane czcionki i uczynić swoje wiadomości niepowtarzalnymi.. Podobnie jak inne platformy czatu online, Discord wykorzystuje niektóre elementy składni Markdown do formatowania tekstu.How to Bold Text in Discord.. Aby uzyskać pogrubiony i pochylony tekst Discord, wystarczy dodać trzy gwiazdki (***) po obu stronach tekstu.. Pogrubiona kursywa.. 2021-10-04 22:45:51 Humor w tych czasach.Zabójcza broń dla koronoji?. Jeśli chcesz wywrzeć większy wpływ na Discord, możesz użyć formatowania, aby ożywić wiadomości tekstowe.. otóż na Discordzie gdy chcemy przykładowo pogrubić tekst wstawiamy go *między dwie gwiazdki*, aby skreślić - ~~między tyldy~~ lub inne tego typu.. czy jest jakaś nazwa dla tego formatowania taka jak BBCode, HTML czy coś w tym stylu?Jak centralna jest scena 13 w filmie pianista i jakie przesłanie pozostawia po sobie scena?. Niestety, ale nie tyle brak czasu, co sił.. Przekreślenie, podkreślenie, kursywa lub pogrubienie w ten sposób.. Z Discordem możesz formatować tekst na wiele sposobów, ale sformatuj go jako .Pastebin.com is the number one paste tool since 2002.. Używając składni Markdown, możesz łatwo zastosować pogrubienie, kursywę, podkreślenia lub przekreślenie do wiadomości Discord..

Formatowanie tekstu Discord.

Dzień dobry Dzisiaj taki krótki testowy temat.. Zaktualizowano na Styczeń 26, 2021 by Joseph Thompson.. Jeśli chcesz mieć większy wpływ na Discord.. Discord korzysta z Markdown, prostego systemu edytowania tekstu, który pomoże wyróżnić Twoje wypowiedzi.. Możesz również łączyć te opcje formatowania, co pozwala wysyłać wiadomości, które używają wszystkich formatów oprócz przekreślenia, jeśli chcesz.Rozwiń opis po więcej informacji.. 𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗭𝗜𝗔Ł𝗔 𝗡𝗔 𝗨𝗥𝗭Ą𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗔𝗖𝗛 𝗠𝗢𝗕𝗜𝗟𝗡𝗬𝗖𝗛 .Discord umożliwia prowadzenie rozmów tekstowych i dźwiękowych między graczami i innymi podobnie myślącymi osobami.. Innymi słowy, w tym artykule… *Tekst przechylony* **Tekst pogrubiony** ***Tekst pogrubiony i przechylony*** ~~Tekst przekreślony~~ `Tekst w formie kodu` ```Tekst w formie kodu (w ramce)``` __Tekst podkreślony__ __*Tekst podkreślony i przechylony*__ __**Tekst podkreślony i pogrubiony**__ __***Tekst podkreślony, pogrubiony i przechylony***__Formatowanie Tekstu | WSZYSTKIE CZCIONKI I EFEKTY DO PISANIA NA DISCORD | Poradnik - YouTube.. Jeśli szukasz sposobu na ożywienie serwera Discord lub po prostu chcesz urozmaicić swoje wiadomości fajnymi czcionkami tekstowymi, ten przewodnik pokaże Ci, jak to zrobić.Tag: discord..

Pogrubienie tekstu Discord to dość prosty proces.

Teraz, gdy .Formatowanie w rozmowach tekstowych na Discordzie.. Masz tyle szczęścia, że otrzymałeś odpowiedni artykuł.. Zerknij na te przykłady.Formatowanie tekstu Discord 1) Żeby zrobić taki efekt tekstu umieszczamy treść pomiędzy takimi znakami: ` - backtrick `Testowanie tekstu` `Tekst na.. 2) Jeśli dodamy ` znaki przed i po tekście uzyskamy taki efekt "`Testowanie tekstu Tekst na Discordzie można formatować.. 3) Teraz, żeby zrobić .Podstawowe formatowanie tekstu niezgody.. Żeby napisać tekst kursywą , można skorzystać z komendy /me, ale także postawić gwiazdkę (*) po obu stronach wybranego fragmentu tekstu, by po wysłaniu był napisany kursywą.Czy formatowanie tekstu na Discordzie ma swoją jakąś specyficzną nazwę?. Wybrany fragment tekstu jest wyróżniony za pomocą określonych prefiksów na początku i na końcu.Code Blocks.. Pierwszym sposobem jest posiadanie na komputerze pliku tekstowego z różnymi kodami dla różnych kolorów tekstu, do których można uzyskać dostęp w ten sposób, oraz wycinanie i wklejanie segmentów, których chcesz użyć.Discord Czcionki i formatowanie tekstu Przekreślenie, pogrubienie, podkreślenie i kursywa.. Discord to darmowy czat tekstowy i aplikacja głosowa, która pozwala użytkownikom tworzyć lub dołączać do różnych serwerów (które są następnie organizowane w kanały)..

Istnieją dwa podstawowe sposoby wprowadzania tekstu w ten sposób.

Aby to zrobić, umieść dwie gwiazdki na początku i.. Aby tekst został zapisany kursywą w programie Discord, będziesz musiał ponownie użyć gwiazdek.. Nowy Blockchain Informatyka Kino.. Wystarczy dodać kilka znaków przed i po swoim tekście, aby go zmienić!. 2021-10-04 22:49:16 Czy w koronowym szaleństwie wszystko przestało być dziwne,wszystko spowszedniało,znormalniało,najgorszy wariat wychodzi na normalnego bo jest normalniejszy od całej ludzkości?. Korzystając ze wspomnianego powyżej systemu formatu "Discord Markdown Text", wystarczy cztery dotknięcia jednego klawisza na klawiaturze, aby uzyskać wszystkie potrzebne pogrubione litery.Jak sformatować tekst jako kod w Discord.. Poniżej dowiesz się, jak to działa!. Jak przychodzi weekend po ciężkim tygodniu, to po prostu ciężko mi się zebrać.2.3 Formatowanie tekstu Podobnie jak na chatovodzie tekst wiadomości formatować, tylko jest to nieco mniej intuicyjne.. Informatyka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt