Sameuizy lektury

Pobierz

Wszystkie.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychTest z lektury: "W pustyni i w puszczy".. #lektura #jezykpolski #krzyzacy #henryksienkiewicz #sienkiewicz.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Rozwiąż test!Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AsiuniaNajbardziej kompletny test z lektury Latarnik jaki znajdziesz w sieci.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. See All.Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880. najtrudniejszy test wiedzy o shreku!. Gatunek: komedia.. Podaj, kto jest autorką książki pt. ,,Asiunia"Test wiedzy z lektury "zemsta" wypróbuj aplikację samequizy.. Przy kazdym z pytan zaznacz jedna odpowiedz.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów "Krzyżaków".. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus)..

Lalka.Test z lektury Dzieci z Bullerbyn.

Rozwiąż test!Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test.Najbardziej kompletny test z lektury Asiunia jaki znajdziesz w sieci.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Wszystkie.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Brzydkie kaczątko wykluło się z jajka, które wysiedziała:Na waszą prośbę omawiamy lekturę da szkoły podstawowej "Kamienie na szaniec".. Co dzieje się na końcu utworu?. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury LatarnikTest z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Test: Latarnik - test znajomości lekturyMickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. b)spalil sobie rece c)nic nie jadl, stracil ubranie, oklamal karabiniera 6.Sprawdzian ze znajomosci lektury- Pinokio Carlo Collodi Imie i nazwisko: Grupa I.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Test: Mikołajek - test znajomości lekturyTest: Krzyżacy - test trudny.. Lalka.. Lektury | sameQuizy.. Test składa się z 12 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. Mamy nadzieję że przyda wam się to streszczenie nie tylko w szkole podstawowej .Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Preview this quiz on Quizizz.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Najlepsze quizy o tematyce Lektury!. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.Play this game to review World History.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Test składa się z 12 pytań.. Test: Mały książę - test znajomości lekturyTest z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród"..

Test z lektury ,, zemsta " najłatwiejszy test na samequizy!

O co poprosił narratora Mały Książę?. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Martix_pl 6 dni temu.. Wszystkie Lalka Mały Książę Hobbit Romeo i Julia Kamienie na szaniec Ania z Zielonego Wzgórza Ten obcy Zemsta Pan Tadeusz Opowieści z Narnii Makbet Charlie i fabryka czekolady Opowieść wigilijna W pustynii i w puszczy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Odprawa posłów greckichCZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. - follow others and collect followers.Pobierz darmową ściągę - wszystkich lektur - - Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. dołącz do nas!. Przekonaj się - zdrapuj w każdy poniedziałek!. Brakuje odpowiedzi.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Przekonaj się - zdrapuj w każdy poniedziałek!. Zawiera 32 pytań.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Z czego dostaniesz pierwszą jedynkę i piątkę w tym tygodniu?. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.samequizy.pl.. edycja: kreskówki.Najbardziej kompletny test z lektury Odprawa posłów greckich jaki znajdziesz w sieci..

Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem "Krzyżacy".

Rozwiąż test!Po swojej pierwszej przygodzie Pinokio: a)byl glodny, przemoczony i spalil sobie stopy.. szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Mały Książę.Quizy - Lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt