Napisz pytania i udziel na nie

Pobierz

- Odkryj karty.. 2010-10-14 19:31:32; napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .następnie napisz zgodnie z prawdą krótkie odpowiedzi.. Wykonaj zadania z ćwiczeń page 62/ ex 1,2, 3 ( nie przesyłamy) W razie problemów proszę pisać na maila lub dziennik ** Dla chętnych ćwiczenia str 62/ex 4( prześlij na maila) Good luck!Krótkie odpowiedzi tworzymy przez słówko did lub didn't, które nie zmienia formy i jest takie samo dla wszystkich osób liczby pojedynczej i mnogiej: Yes,I did/ No,I didn't Yes, she did/ No, she didn't Yes,they did/No they didn't 1.Wykonaj zadanie 2/106(podręcznik).. zadanie 4.. 3 Zapoznaj się z elementami pytań w ćwiczeniu 8 na str. 69.. 4) Jak wrażenia wywołuje obraz?• Przepisz pytania i obok nich zapisz czy zdanie jest prawdziwe czy fałszywe.. Question from @doroteczka81 - Gimnazjum - Język angielski.. JA pierdziuuu .. ej weźże sie.. czy wszystkim na tej .Nie możesz wejść na serwer?. Napisz zdania, uzywając will.. 1.Napisz po angielsku plan dnia gdybyś był na bezludnej wyspie lub bazie na Antarktydzie lub koloni na innej planecie?. Jeśli trudno ci nazwać po imieniu jakąś swoją zaletę, pomyśl, pod jakim względem odznaczasz się większą dojrzałością niż w dzieciństwie, i zapisz to poniżej.Popatrz na ilustracje.. Zachowujcie się jak matematyk z kawału, który na pytanie inżynierów, którzy zgubili się podróżując balonem, odpowiedział absolutnie prawidłowo, a jednocześnie pytający nie uzyskali z jego wypowiedzi żadnej istotnej informacji.2..

Pod każdym pytaniem udziel na nie odpowiedzi.

Zmienił przez to pogląd wcześniejszej filozofii greckiej, która nie uznawała poznania za funkcję psychiczną lecz za funkcję ciała.. Uzywaj form skroconych tam, gdzie to mozliwe.. 2014-02-26 19:33:43; Napisz krótkie odpowiedzi na pytania.. Wybierz jeden z podanych obrazków i ułóż krótką wypowiedz.. Przypomnij sobie formy HAVE TO ( podręcznik str 69, ćwiczenie Get Grammar- tabelka).. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, decyzje dotyczące Pani/Pana osoby nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany (bez wpływu człowieka).Napisz pytania z odpowiedzi 2012-12-04 17:06:29 napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .2.. NIE PRZEPISUJ PYTAŃ.. Udziel odpowiedzi na poniższe pytania wpisując numer zadania, na które odpowiadasz.. Wykonaj zadania .. Question from @Laura15071 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUluż pytania i udziel na nie krótkich odpowiedzi.. Pamiętaj o poprawnym zapisie - ortografia i interpunkcja.. 3) Co widać na pierwszym planie obrazu, a co na drugim?. Jeśli przy wchodzeniu na serwer zostajesz wyrzucony z powodem: Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to., konieczne zgłoś post w tym temacie!. Ułóż wyrazy w odpowiedniej kolejności..

Odpowiedzi udzielone na to pytanie.

2010-09 .Wykorzystując podane wyrazy, napisz pytania , a następnie odpowiedz na nie : 1.. Zadanie 2.. Na tym etapie nie zawracaj sobie jeszcze głowy stylem i formatem.Rodzaje pytań w języku angielskim.. Napisz pytania i udziel krótkiej odpowiedzi.I Na podstawie lektury udziel odpowiedzi na poniższe pytania i zapisz je do zeszytu.. Napisz podanie do rady rodziców twojej szkoly z prośbą o dofinansowanie zakupu Malego Księcia do Biblioteki szkolnej pilne dam naj *_* Answer.1.. A teraz uporządkuj swoje pytania, grupując podobne i zadecyduj jaka kolejność będzie najwłaściwsza.. W postrzeganiu widziała sprawę fizjologiczną, myśleniu przypisując tę samą naturę.. Ponieważ, aby chronić serwer przed szkodliwą oso.. Mój tata w tym roku kończy 50 lat.. 2011-09-22 16:01:53; Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. 3.POĆWICZ ODCZYTYWANIE GODZINY NA ZEGARZE: skopiuj link : ( nie trzeba się logować )"Staram się nie być obojętna na sprawy innych ludzi.. Napisz pytanania i udziel na nie krutkich odpowiedzi zgodnyh z prawda.. 1 pkt.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz pytania i udziel krótkich odpowiedzi, zgodnie z informacjami w tabeli..

Odpowiedz.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Odpowiedz na kilka pytań, a ja Ci powiem jaką książkę powinieneś przeczytać tej jesieni!Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Nie do końca dajesz się poznać, także Twoi znajomi nie mogą wydać o Tobie jednoznacznej opinii, ale Cię lubią.. ( pytanie - odpowiedz) 2.ZESZYT ĆWICZEŃ.. Prześlij plik z Twoimi odpowiedziami, JAKO ZAŁĄCZNIK DO LISTU, na adres poczty elektronicznej nauczyciela.. Uloz pytania i udziel na nie ktotkich odpowiedzi, uzywając will.. Zapisz plik na PULPICIE pod nazwą KARTKÓWKA.. Odpowiedzi zapisuj pełnym zadniem.Oto krótka anonimowa ankieta, której celem jest uzyskanie Twojej opinii na temat zjawiska subkultur młodzieżowych.. (Opis ma być szczegółowy) .. Zwróć uwagę, czy jest to pytanie, twierdzenie czy przeczenie.. Przeczytaj tekst, ułóż pytania i .zapisz w zeszycie.. - - - Dlaczego jest nałożona blokada?. Zadanie.. str.96 • Pamiętaj o zaliczaniu słownictwa z rozdziału 7.. NA UDZIELENIE ODPOWIEDZI MASZ 15 minutZapisz je wszystkie.. 1) Jaki tytuł nosi obraz i kto jest autorem?. Następnie wykonaj ćwiczenie 7 ( blog Harry'ego), na tej samej stronie- odpowiedzi zapisz w zeszycie..

Napisz pytania i odpowiedzi dotyczące umiejętności Alana.

Oceń: (1) (0) Aniass 2009-11-11 20:34:53.. Może powinieneś się bardziej otworzyć na przyjaźń?. WYKONAJ ĆWICZENIA DO LEKCJI LESSON 4.. NA UDZIELENIE ODPOWIEDZI MASZ 15 minutNapisz do nas.. Prześlij plik z Twoimi odpowiedziami, JAKO ZAŁĄCZNIK DO LISTU, na adres poczty elektronicznej nauczyciela.. Udziel odpowiedzi na poniższe pytania wpisując numer zadania, na które odpowiadasz.. Napisz tutaj!. przyklad: i don't think i'll be rich.Napisz pytania i zgodnie z prawdą odpowiedz na nie.. Otwórz je na stronie w. Aleksander Puszkin "Bajka o rybaku i rybce" Zadanie: Zapisz 6 pytań dotyczących wysłuchanego tekstu.. Następnie przejdź do zadania .. Ja ki e j n a ro d o wo ści b ył b o h a t e r n o we l i ?Odpowiedzi na pytania do tekstu.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. NIE PRZEPISUJ PYTAŃ.. 2) Co przedstawia obraz?. Jeśli nie, to masz teraz czas na ułożenie pytań dodatkowych, które pozwolą uzupełnić brakujące dane.. Jeżeli ktoś potrzebuje porozmawiać, to nawet jak jestem zajęta, odrywam się i go wysłuchuję" (Brianne).. Platon był przekonany, że dusza jest ważniejsza od ciała.. 2 str.96 • Zapisz pytania i udziel na nie odpowiedzi w zeszycie - ćw.. W języku angielskim istnieją cztery rodzaje zdań pytających: ogólne (general lub yes/no questions), szczegółowe (special lub wh-questions), alternatywne (alternative) oraz pytania obcięte potwierdzające/pytania dorzucone (disjunctive ;ub tail/tag- questions).Zadaję pytania do tekstu i udzielam na nie odpowiedzi.. Przyszła pora na pracę w ćwiczeniach.. • Przypominam o lekcjach języka angielskiego emitowanych w TVP, warto do nich zajrzeć:Do podanych obrazków a,b,c,d, napisz pytania i udziel odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt