Jolka jolka tekst classic

Pobierz

Z tą dziewczyną chce poznawać życie, do tych chwil powracam często skrycie, chcę ją mieć jak marzenie, uśmiech choć mi dzisiaj daj na pocieszenie.. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Z tą dziewczyną chcę poznawać życie, do tych chwil powracam często skrycie chcę ją mieć jak marzenie uśmiech choć mi dzisiaj daj na pocieszenie.. Zaloguj się lub wypróbuj za darmo przez 3 miesiące.. ODTWÓRZ PEŁNY UTWÓR.. They p… read moreClassic - Jolka Jolka - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. 64 nagrania.. Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie) Kiedy ją poznałem tak przypadkiem .Zapraszamy do oglądania teledysku: "Classic - Jolka Jolka (Matsuflex Remix)" - Mp3 - Tekst piosenki.. M. WinnickiTekst piosenki:Z tą dziewczyną, chce poznawać życieDo tych chwil, powracam często.Inne piosenki Classic (13) To nie przyjaźń tylko miłość - Classic.. ta wersja utworu pochodzi ze składanki "party '99" wydawnictwa trans music.muzyka i słowa mariusz wi.Classic - Jolka Jolka 1996Pierwszy album tego zespołu.muz.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Classic - Jolka Jolka - subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi HITAMI i NOWOŚCIAMI DISCO POLO!httpsOficjalny klip do teledysku "Jolka, Jolka", czyli jak uniknąć mandatu ;)Jolka Jolka - Classic | Shazam..

Zobacz tekst.

Dziecko spało za ścianą, Czujne jak ptak,C G a Jolka, Jolka pamiętasz lato ze snu, C G a Gdy pisałaś: "tak mi źle, C G d a Urwij się choćby zaraz, coś ze mną zrób, C G F Nie zostawiaj tu samej, no nie"?. Dziecko spało za ścianą, czujne jak ptak,Szalone lata 90' w Sali Kongresowej PKiN.Classic - Jolka Jolka.. Aj, jaj, jaj, jaj F G. Z tą dziewczyną chcę poznawać życie, C a F G. Do tych chwil powracam często skrycie, C a F G. Chcę ją mieć jak marzenie, e a. Żebrząc wciąż o benzynę gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, Aby być znowu w Tobie, śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni.. Jolka R. przyjechała nad morze z synem w 1982 r. Jej mąż zbierał wtedy .Listen to Jolka Jolka - Single by Classic on Apple Music.. Dostępny w. Jolka, Jolka, Pamiętasz lato ze snu, Gdy pisałaś: "tak mi źle, Urwij się choćby zaraz, Coś ze mną zrób, Nie zostawiaj tu samej, o nie".. Teledysk.. Więcej od @kinga2812.. Kiedy ją poznałem tak przypadkiem uśmiechała do mnie się ukradkiem czuję ją i widzę stale jedna długa nocka i już jest wspaniale.. Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie)Tekst do utworu napisał Marek Dutkiewicz, inspirując się dziewczyną, z którą spotykał się przez kilka miesięcy.. Uśmiech choć mi dzisiaj daj na pocieszenie..

Jolka, jolka, to dziewczyna (chórek - Ja) - Classic.

Żebrząc wciąż o benzynę, Gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, Aby być znowu w Tobie, Śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Top-Preise für Classic im Vergleich.Jolka, Jolka to dziewczyna Tylko ona jedna i jedyna Widzę ją, wciąż bez końca Czuję, że to chyba, miłość jest gorąca Jolka, Jolka to dziewczyna Tylko ona jedna i jedyna Widzę ją, wciąż bez końca Czuję, że to chyba, miłość jest gorąca Jedna się domaga, wciąż wygody Inna jest niepewna, swej urody Jesteś jak, słońce w letnią porę1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt