Ania z zielonego wzgórza sprawdzian po omówieniu lektury

Pobierz

23 KB.PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.. bo byłoby źle gdyby od razu po wrześniu był listopad.. 10,0 / 10 1 ocen .. Kto jest autorem książki?. d) kształt głowy i sposób chodzenia.. / złe.. Jak Ania nazwała wiśnię rosnącą przy oknie?Plik Ania z Zielonego Wzgórza.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012Test zawiera 24 pytań.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) racjonalność.z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.. Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza.. Na jak kolor Ania przefarbowała włosy?. a) na Wyspie Księcia Edwarda b) na Wyspie Księcia Karola c) na Wyspie Wiktorii d) na Wyspie Króla Williama 2) Kim jest Mateusz dla Maryli?. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. 5.Ania wywarła na Maryli wrażenie ?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Ania z Zielonego Wzgórza ..

Ania z zielonego wzgórza!!!

krótkie steszczenie lektury ,, Ania z Zielonego Wzgórza" bardzo mi potrzebne !. Na zielone wzgórze Ania trafiła ?. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi wierzbami, z drugiej za ś - równo przyciętymi topolami.. Rozwiąż test!Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. 3.Przez 4 miesiace Ania przebywała ?. c) podbródek i dłonie.. a) przyjacielem b) bratem c) mężem d) kuzynem 3) Mateusz i Maryla chcieli zaadoptować dziecko .Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - czytanie ze zrozumienie m .doc.. Data zakończenia 2015-04-24 - cena 2,50 złAnia z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.. FERALNY POCZĄTEK SZKOŁY Maryla postanawia, że Ania musi pójść do szkoły - wysyła ją więc tam.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Informacje o ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - OPRACOWANIE LEKTURY - w archiwum Allegro..

Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.

Rozwiązanie.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Kto zaopiekował się Anią?. gdyż może przystroić pokoik darami natury.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.Największym kompleksem Ani były: a) nogi i nos.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. B. dwóch lat D. około jedenastu lat.Ania z Zielonego Wzgórza.To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. 1) Gdzie znajduje się Zielone Wzgórze?. Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Gdzie Ania chodziła do szkoły?. Miłego rozwiązywania!. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. Co chciała dostać Ania?. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Początkowo młoda Shirley jest bardzo zadowolona - wszyscy są dla niej mili, pomijając Gilberta Blythe, starszego o kilka lat chłopca, który nazywa ją "Marchewką".Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' | sameQuizy.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"ze znajomości lektury pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' - Test..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Życzę wam powodzenia!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.. b) włosy i piegi.. O kradzież jakiego przedmiotu Maryla posądziła Anię?. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Jakie były piersze sukcesy Ani z Zielonego Wzgórza wymień cztery; Ania z zielonego wzguża; Opis Ani Shirley z Powieść pt " Ania Z Zielonego Wzgórza".. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce - dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze .Wydanie Ani z Zielonego Wzgórza kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.2.Rodzice bohaterki?. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. potrzebuje krótką charakterystyke Ani ( miło by było gdyby była dłuższa)Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.Wydanie Ani z Zielonego Wzgórza kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Rozwiąż test.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. / zmarli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt