Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi bohaterowie

Pobierz

Uciekają wraz z Niką do kanału .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz .Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziNet przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).Obok tej trójki głównych bohaterów występują inni uczniowie, m.in.: rywalka Niki, Aurelia, podejrzliwy Lambert, zaprzyjaźniony z chłopcami Oskar, najwyższy w klasie Lucjan, Marcel i Ruben - postrach szkoły oraz nauczyciele gimnazjum, m.in.: dyrektor szkoły - Juliusz Stokrotka, nauczyciel biologii - Zenon Butler, nauczyciel fizyki - Antoni Czwartek, nauczyciel informatyki - Jerzy Wierszewski zwany "Eftepem", polonistka - Jolanta Chaber (wychowawczyni klasy .Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta..

Charakterystyka wewnętrzna.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".

1 Wygląd 2 Charakter 3 .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jego pasją jest informatyka.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Występuje w trzeciej części.. Test składa się z 12 pytań.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Te zdolności połączone ze zdolnościami innych nie raz uratowały życie trójce bohaterów.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie.

Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Wraz z dwójką przyjaciół (Felixem i Niką) przeżywa szalone i nieprawdopodobne przygody.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.. Zobacz nas na ka.Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.. Rozwiąż test!• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułcePOWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Charakterystyka zewnętrzna.. Wraz z rodzicami mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca.. Lubi żarty i ironie.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Jest chłopakiemNiki.. Zapraszamy do oglądania.. Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt