Kajko i kokosz szkoła latania sprawdzian ze znajomości lektury

Pobierz

Szkoła latania".. "Rozwiąż test!. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quizy i testy z lektur szkolnych.. gdy Mirmił uczył się latania na miotle, Kajko i Kokosz .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Zwycięzcom GRATULUJEMY!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w .Problematyka utworu Komiks Kajko i. Kokosz.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. 0%Dzięki temu, że Kajko, Kokosz i Mirmił nauczyli się latać, zdążyli na czas i przegonili zbójcerzy, atakujących gród.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Rozwiążcie go i odeślijcie do mnie.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Test składa się z 12 pytań.. Szkoła latania.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. fot.Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Joanna Kluge 18.11.20 r. Dzisiaj przedstawiamy książkę, która jest Waszą lekturą.. W konkursie wzięło udział 28 uczniów.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz..

Kajko i Kokosz.Szkoła latania-test ze znajomości lektury DRAFT.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Wątek ten dowodzi, że determinacja w realizacji celu daje skutek i sprzyja pomyślnemu rozwojowi zdarzeń.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Powodzenia!. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .J.. Christa "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" 1.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś (a przynajmniej powinieneś :))?. Jan Brzechwa "Akademia pana Kleksa" - test z lektury .Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Popieram że quiz powinien być do lektury a nie do autora ale tak to git przydał .Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. a) Wujem b) Mężem c) Ojczymem 7) Po co Kajko, Kokosz i Mirmił udali się .Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.a) Wyrzucenie ze szkoły latania b) Sprzątanie garażu c) Łatanie dziur w dachu 5) Jak brzmiało zaklęcie dzięki któremu miotła latała?.

Szkoła latania" - sprawdzian ze znajomości treści.

Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Test składał się z 17 pytań dotyczących treści książki.. Szkoła latania") Edyta Szczerbicka renamed 7 kwietnia-wtorek- LEKTURA "Kajko i Kokosz.Lektura "KAJKO I KOKOSZ SZTUKA LATANIA" Aut.. Szkoła latania - Problematyka.. "Szkoła latania" to przesycona humorem opowieść o sile marzeń .. Jak miała na imię żona Łamignata?. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Chociaż niecierpliwego i kapryśnego Mirmiła traktować należy z przymrużeniem oka, podziw budzi determinacja, z jaką dąży do realizacji fantazji o lataniu.. Szkoła latania".. Szkoła latania" (from 7 kwietnia-wtorek- LEKTURA "Kajko i Kokosz.. Test na następnej stronie!. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach..

Szkoła latania" - test znajomości lektury DRAFT.

Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różSzkoła latania" - test znajomości lektury.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkola latania" Przypomnij sobie przygody slowianskich wojow i. ich starc ze Zbojcerzami i sprawdz swoja wiedze.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".Kajko i Kokosz test wiedzy.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. a) Pole, las, woda, wieś, nadszedł czas - miotło nieś!. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie..

Szkoła latania" - test z lektury.

Wbrew obiekcjom żony i początkowym niepowodzeniom nie .Dla osób, które nie mogą wziąć w niej udziału, przesyłam w załączniku test ze znajomości lektury.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoTest z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania - test wiedzy.. Do tego dochodzi jeszcze komizm sytuacyjny - podczas próby latania, zniszczony został dach Szkoły.Kajko i Kokosz.Szkoła latania-test ze znajomości lektury.. Szkoła latania".. To ciekawa i wesoła przygoda w formieW dniu 3 marca nauczyciele biblioteki przeprowadzili konkurs on-line dla chętnych uczniów klas czwartych ze znajomości lektury Janusza Christy "Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Szkoła Latania.. Szkoła latania.".. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.Plik Test Kajko i Kokosz.. b) Lelum Polelum c) Expecto Patronum 6) Kim był Łamignat dla Jagi?. Szukaj.. Kto jest kasztelanem grodu?Kajko i Kokosz.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. A. napuścili na nich niedźwiedziaKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Część 1. c) Łamignat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt