Napisz mowę obronną jacka soplicy

Pobierz

Wiem, że pan Spolica żałuje swojego czynu, inaczej nie podjęłabym się jego obrony.. Cykl rozwojowy glisty ludzkiej; Cudzożywność; Na czym polega konflikt tragiczny w "Antygonie" - r. Zgodnie z wiarą chrześcijańską każdy z nas ma swego anioła, który pilnuje, byśmy nie popełniali błędów.. Jako obrońca oskarżonego, będę się starała Was przekonać do sprawiedliwego wyroku wobec mojego klienta.Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. Zwracam się do Wysokiego Sądu i do was, Szanowni Przysięgli, z mową która ma za zadanie bronić mojego klienta, oskarżonego Jacka Soplicę.. Jacek Soplica jest zabójcą Stolnika Horeszki, przyznał się do tej zbrodni, ale nie zrobił tego w pełni świadomie.. Przypomnę, iż jest on oskarżony o zastrzelenie Stolnika Horeszki, znanego patrioty oraz przyjaciela osądzanego.Przydatność 75% Bronię Jacka Soplicę.. Młody Spolica cieszył się.Jacek był obiektem westchnień wielu panien, a także autorytetem dla wielu szlachciców.. Wiem, że pan Spolica żałuje swojego czynu, inaczej nie podjęłabym się jego obrony.. Sformułuj zdanie, które pozwoli ci zyskać przychylność słuchaczy.. Nie ulega wątpliwości, że ofiara została zabita przez Soplicę.Jacek Soplica - mowa prokuratora albo obrońcy.. mowa-oskarżycielska.. Przypomnę, iż jest on oskarżony o zastrzelenie Stolnika Horeszki, znanego patrioty oraz przyjaciela osądzanego.Napisz mowę obronną (oskarżycielską) , Antygony (Kreona ) ..

Napisz mowę obronną Prometeusza.

Młody Spolica cieszył się szacunkiem okolicznej szlachty.. Question from @ma48484 - PolskiCzy Jacek Soplica to nowy typ bohatera romantycznego?. 2012-05-16 16:02:04 Przemówienie uzasadniające niewinnośc Kreona 2010-10-12 15:06:04 Przygotuj mowę broniącą Jacka Soplicy ?. Nie ulega wątpliwości, że ofiara została zabita przez Soplicę.Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. antygona.. Krótko przedstaw związane ze sprawą postaci i wydarzenia, wyjaśnij meritum sprawy.. zadanie dodane 16 stycznia 2011 w Język polski przez użytkownika pati199132 (-5,040) [Gimnazjum] polski.. Wysuń argumenty i kontrargumenty.. Przypomnę, iż jest on oskarżony o zastrzelenie Stolnika Horeszki, znanego patrioty oraz przyjaciela osądzanego.. Ma to się odnosić do Wysokiego Sądu i Ławy Przysięgłych.. Dość nietypowego Anioła Stróża ma bohater opowiadania Wina i kara Sławomira Mrożka.. Zebraliśmy się tu dzisiaj wszyscy, by wspólnie osądzić Jacka Soplicę.. Przypomnę, iż jest on oskarżony o zastrzelenie Stolnika Horeszki, znanego patrioty oraz przyjaciela osądzanego.. Na tym etapie jesteśmy.Nie sądzę, aby ktoś naprawdę oczekiwał od ciebie mowy oskarżycielskiej lub obrończej, to taka metafora.. Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych.. Mowa i przemówienie to dwa określenia na jedną i tą samą rzecz: formę retoryczną, często najpierw spisaną jednak docelowo wygłoszoną do jakiejś publiczności np gości na weselu, słuchaczy na sympozjum itp.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz, która relacja jest wiarygodniejsza Gerwazego czy Jacka Soplicy?Wina i kara przewrotnie..

Nie musicie pisać całych mów, mogą być kilka zdań :)Podaj mowę obronną i oskarżającą proces Jezusa.

Wyróżniała go jedynie niespotykana swoboda w .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz w punktach mowę obronną Jacka Soplicy edy1970 edy1970 08.04.2015Mowa obronna Jacka Soplicy.. Młody Spolica cieszył się.Przemowa w obronie Jacka Soplicy.. Małe dzieci wierzą, że podpowiada im do ucha, jak właściwie postępować.Katalog ściąg i wypracowań z zakresu .. Podjęłam się obrony Jacka Soplicy, gdyż wiem, że pomimo iż dopuścił się on okrutej zbrodni, jego czyn wymaga głębszej analizy.. Podjęłam się obrony Jacka Soplicy, gdyż wiem, że pomimo iż dopuścił się on okrutej zbrodni, jego czyn wymaga głębszej analizy.. W obronie Jacka Soplicy List stylizowany na fragment Pana Tadeusza Słuchajcie mnie i zważcie, ludu nadobny, Słuchajże mnie każdy, kto jest wieści głodny O losach Soplicy, wąsala wielkiego, Onegdaj też imieniem zdrajcy nazwanego, Czy zasłużył na nie…?Mowa obronna Jacka Soplicy.. Na koniec należy też podjąć temat rehabilitacji Jacka Soplicy, którą ogłasza Podkomorzy w Księdze XI.. Stolnik Horeszko był osobą dwulicową, zapraszał Jacka na wydawane przez siebie bale.Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. Zaapeluj do emocji słuchaczy.Przygotuj mowę, broniącą Jacka Soplicy ( Pan Tadeusz ).. +2 głosów.. ?Mam napisać mowe obrończa Jacka Soplicy w ktorej uzasadnie ża bohater zasłużył na rehabilitacje za błędy młodości pomocyWysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych..

Chciałbym wygłosić mowę obronną w imieniu mego klienta Jacka Soplicy, aby oczyścić go z postawionych mu zarzutów.

Wysoki Sądzie, Szanowna Ławo Przysięgłych.. Uczniowie mogą zredagować notatkę prasową z tego wydarzenia.. Nie ulega wątpliwości, że ofiara została zabita przez Soplicę.Napisz mowę oskarżycielską lub obronną Jacka soplicy ( i jesli mozecie to napiszcie mi mowe obronną ;**) Prosze pomóżcie i jak beziecie pisac to napiszcie mp Wysoki sadzie i ławo przysięgłych zebraliśmy sie tu po to aby.. i cos tam dalej plisss i to am być tak troche stylistycznie góra 15, 20 zdańNapisz własna mowę oskarżycielską lub obrończą Jacka Soplicy.. Chciałbym wygłosić mowę obronną w imieniu mego klienta Jacka Soplicy, aby oczyścić go z postawionych mu zarzutów.. Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych.. Proszę i pozytywny komentarz na profilu.. Podjęłam się obrony Jacka Soplicy, gdyż wiem, że pomimo iż dopuścił się on okrutej zbrodni, jego czyn wymaga głębszej analizy.. Cześć mam takze do napisania mowę obrończą.Mam wcielić się w rolę adwokata i napisać mowę obrończą,oskarżonego o konflikt Rajski.prosze pomóżcie mi mam tylko 1 godz.w obronie Jacka soplice Napisz mowę obrończą Pan Tadeusz Prosze to mam na jutro .. Chciałbym przedstawić argumenty, które oczyszczą mojego klienta z postawionych tutaj zarzutów.Mowa obronna Jacka Soplicy.. Napisz jaka jest kulturotwórcza rola Pisma Świętego; Białka, lipidy, cukryJak napisać mowę / przemówienie..

1,499 wizyt.Uczniowie mogą redagować przemówienia z punktu widzenia Gerwazego, obrońcy, oskarżyciela, a także samego Jacka Soplicy, jako mowę obronną.

Chciałbym wygłosić mowę obronną w imieniu mego klienta Jacka Soplicy, aby oczyścić go z postawionych mu zarzutów.. Przypomnę, iż jest on oskarżony o zastrzelenie Stolnika Horeszki, znanego patrioty oraz przyjaciela osądzanego.. 1 odpowiedź.. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcjiTagi "Jam "Jam charakterystyka Antygona Antygona mowa obronna Antygona opracowanie Antygona przemowa Antygona przyznanie się do winy Antygona streszczenie Antygona zeznanie Argumenty przemawiające za Antygoną Charakterystyka Czy antygona miała rację Czy Antygona postąpiła słusznie Czy Antygona żałowała swojego postępowania czym .Katalog ściąg i wypracowań z zakresu .. Sądzisz, że należy ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt