Opis wakacji w czasie przeszłym po niemiecku

Pobierz

(Codziennie jeździłam na rowerze) 3.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. Mieszka w Brennej.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 26 529 3 komentarze.. Dwa tygodnie naszego pobytu nad Morzem Śródziemnym przeminęły błyskawicznie.. opis wakacji po niemiecku w czasie przeszlym .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa w czasie wakacji w słowniku online PONS!. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. W sobote rano posprzątałam dom i wybrałam sie z mamą na zakupy.. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Pocztówka po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej.. Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. 0 głosów.. Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!opis wakacji w języku niemieckim w czasie przeszłym Perfekt na stronę A4Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Jest to czas dokonany.. ( w wakacje byłam nad morzem) 2. :)PROSZĘ NIE BRAĆ Z TŁUMACZA GOOGLE ANI INNYCH .. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie..

Zobacz również: Zaproszenie po niemiecku.

Dookoła są góry.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku , miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku .Czas przeszły Perfekt jest zaprzeczeniem Präteritum.. Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu.. Rozstanie z Hiszpanią i nowymi przyjaciółmi nie było łatwe.Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. praca.. Z reguły piszemy ją do rodziny lub znajomych, dlatego cechuje ją nieformalny styl.. Opis jest z życia wzięty, a konkretnie życia mojego i Fabiana Jak widzisz stosuję raz czas Präteritum, raz Perfekt, odnosząc się do przeszłości.. Question from @Milusia2829 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. zadanie dodane 14 września 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis po niemiecku.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Dowiedz się więcej.. opis.. Ponieważ niektóre czasowniki brzmią bardziej naturalniej w danym czasie.Czy moze mi ktos napisac 8 zdań o wakacjach w czasie przeszłym po niemiecku 2011-09-17 16:28:08; Napisz 5 zdań w czasie przeszłym na dowolny temat albo o przeszłych wakacjach J.Angielski 2012-03-31 11:23:18; Napisz 5 zdań w czasie przeszłym perfekt o twoich wakacjach w tym roku 2015-09-13 09:50:04Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym) Berlin, den 13.12.2009 Liebe Ania, meine Sommerferien habe ich in Wien verbracht..

Reszte wakacji spedziłem w miescie.Witam.

czasie poznałem wiele miłych i interesujących osób.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po niemiecku.. Pobyt nad jeziorem był bardzo fajny.. (czasami grałam w piłkę nożną) .. Proszę o zrobienie zadania z niemieckiego na teraz plswspomnienia z wakacji wypracowanie w czasie przeszłym.. Proszę okilka wskazówek jak napisać :opis pracy wakacyjnej bądź o podanie wzoru.. wakacje.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. 5,493 wizyt.. Zrobiłam zadanie domowe.. Zjadłam obiad.. Spotykaliśmy się na plaży, graliśmy w piłkę wodną i rozmawialiśmy najczęściej po angielsku, ponieważ oni nie rozumieli dobrze po niemiecku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Po powrocie oglądałam telewizje i czytałam kolorowe czasopisma( moze być .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opis ferii w czasie przeszłym po niemiecku z tłumaczeniem, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. koniec sierpnia wróciłem z obozu do domu.W Hiszpanii poznałam nowych, interesujących ludzi.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego..

A teraz czas na przykładowy opis wakacji po niemiecku.

2010-09-08 18:19:47 Opis pokoju po niemiecku - przetłumaczenie gotowych zdań 2014-11-03 18:55:06Opisz wakacje po niemiecku, w czasie teraźniejszym lub w czasie przeszłymPO NIEMIECKU!Użyj informacji takich jak: Na wakacje byłam w Dźwirzynie, byłam tam tydzień, z rodzicami i rodzeństwem (siostrą)było ciepło itd.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Potrzebuję ok 30 zdań po niemiecku a czasie przeszłym Perfekt, opis moich wakacji!. Potrafie dobrze jeżdzic na natach.Opis pracy wakacyjnej w czasie przeszłym.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Poznałem wielu nowych znajomych.. Dlaczego?. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. odbywały się tam dyskoteki na których świetnie się bawiłem.. Wrociłam pożno więc odrazu poszłam spać.. Widać tutaj ewidentny skutek.Język niemiecki - opis weekendu w czasie przeszłym.. W piątek po szkole wyszłam z przyjaciółmi do kina i na lody..

2010-09-04 10:40:24 pomożecie- opis wakacji po niemiecku ?!

niemiecki.. Rano chodziliśmy na.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis dnia po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Po południu poszłam do domu.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. W domu odpoczywałam.. Na przykład - Jestem na wakacjach.. Wieczorem oglądałam telewizję .Opisz swoje wakacje w czasie PERFEKT ( 15 prostych zdań) .. In den Sommerferien war ich am Meer.. Bardzo się z. nimi zaprzyjaźniłem.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.W 10 zdaniach opisać swoje wakacje w czasie przeszłym po niemiecku :P (w sierpniu uczyłam się j.niemieckiego, tydzien opiekowalam sie kuzynką, np moze byc że pływałam w basenie, spotykałam się z przyjaciółmi, takie proste zdania) 20 pkt za rozwiązanie + 10 pkt za najlepsze rozwiązanie - 2.9.2015 (10:13) - przydatność: 72% .W dzień pływalismy , opalalismy sie a wieczorem chodzilismy do baru ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt