Głupie pytania i odpowiedzi

Pobierz

Masz tu podchwytliwe pytania" 'Nowakowie mają trzy córki.Każda córka ma jednego brata.Ile dzieci mają Nowakowie?'. Ludzie pytają innych o różne rzeczy.. Dlaczego kogut pieje przez cale życie?. 2010-09-30 14:37:38 Załóż nowy klubOk, to pytanie może wydawać się totalnie idiotyczne, ale ma na celu jedynie sprawdzenie sposobu myślenia osoby rekrutowanej.. Mąki się nie miele.. Luna2328 4 lata temu.. Testy, zagadki.. 88 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. - Jak nazywa się emeryt pod prysznicem?Głupie pytania i mądre odpowiedzi, czyli jak radzić sobie z ciekawskimi.. 2010-06-17 09:38:57Dowcipy Głupie pytania i odpowiedzi w serwisie MaxHumor.pl.. Lecisz nad oceanem.. - zły trening.. - Jest to nauka, która pomaga choremu znaleźć się na tamtym .§ Dzień dobry!. Temat ten pozostawiamy w ciągłej edycji, jeśli chcesz zadać głupie pytanie, na które nie znalazłeś tu odpowiedzi to wejdź na nasze forum.Ale bzdury na niektóre pytania isynieją odpowiedzi臘‍️臘‍️ Paweł : 12.05.2018, 22:28 Ponieważ czarne skrzynki są robione ze stali i innych wytrzymałych materiałów które są ciężkie więc samolot by nie poleciał100.. Czy wolałbyś walczyć z jedną kaczką wielkości konia czy z dziesięcioma końmi wielkości kaczek?Są głupie pytania czy głupie odpowiedzi?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Bo spuszcza się przez komin..

Głupie pytania i odpowiedzi.

Sama odpowiedź jest przecież oczywista, hot-dog przewróci się w kierunku osoby, która ma go zjeść.. Jakiś rok temu xD *podbiegam do rodziców* Ja: Zobaczcie, co dostałam od BS *dumna pokazuje Deidarę*About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Ktoś w internetach powiedział, że "nie ma głupich pytań".. Są za to głupie odpowiedzi ;) Swoje kreatywne pytania zadawajcie w komentarzach poniżej.Jeśli w.Głupie pytania… by alicjazy.. - Bo ma wiele zon i ani jednej tesciowej.. Czego lubisz słuchać ?Zobacz 29 odpowiedzi na pytanie: Znacie jakieś głupie pytania?. 1jakiego koloru jest czerwony maluch 2kot ma 70cm ile warzy kilo karpia 3gdzie robią dzieci-do nocnika 4dlaczego św mikołaj jest taki wesoły-bo wie gdzie mieszkają wszystkie niegrzeczne dziewczynki 5czy jest coś co prowadzi się gorzej niż fiata 126_p -pijana kobietaŚmieszne pytania i głupie odpowiedzi!. Dlaczego chcesz rozwiązać ten quiz ?. Użytkownik.. Warunki techniczne pozwalają, by z samolotu jednocześnie wyrzucić worek, w którym zapakowano 5 kg kamieni, i drugi worek, w którym jest 5 kg pierza.Mnóstwo głupich pytań i jeszcze głupszych odpowiedzi.. Prawa, reguły, dowody.. Odpowiedz.. - brak regeneracji.. Co to jest medycyna?.

Głupie pytania i głupie odpowiedzi.

Gdzie szybciej się miele mąkę?. Zapraszam Was na nową serię na kanale pt: Głupie pytania, mądre odpowiedzi - mam nadzieję, że trochę śmiechu będzie :)Zostaw suba, by spędzić .Pytania kwalifikowane jako "głupie" mogą wynikać z bezmyślności, skutkującej dręczeniem rozmówców namolnością, niezrozumieniem swoich słów, itp. Mogą też wynikać z ciekawości świata - tak robią głównie dzieci, bo dorośli, którzy zachowali ciekawość świata, na ogół pytają sami siebie i sami szukają odpowiedzi.Głupie pytania i głupie odpowiedzi.. 'Głupie pytania Biorąc pod uwagę rosnącą popularność zagadkowych głupich pytań - tzw. sucharów bądź suchych żartów postanowiłem stworzyć osobną kategorie dla sucharów.. Samolot aeroflotu jest w stanie zabic wiecej ludzi.Głupie pytania głupie odpowiedzi 2011-06-06 13:59:01 Zgłaszasz niepoprawne pytania i głupie odpowiedzi ?. - Bo ma wiele żon i ani jednej teściowej.. Oto pierwszy wpis z takowymi , zazwyczaj opierają się one na lekko irracjonalnym humorze i często bawią odpowiedzią.Znacie jakieś śmieszne odpowiedzi na pytania z odpowiedzi ustnej?. Jeśli chcesz więcej to LIKE.Napisano Październik 22, 2007. no Więc w wyszukiwarce nie znalazłem takiego tematu więc zakładam:)) Proste zadajemy śmieszne (bezsensowne) pytania i dajemy odpowiedzi tak jak w quizach:)) ale tak do humoru żeby zabawnie było:)) jeden zadaje inny odpowiada łatwe potem piszemy (tak jak w Quizach:)) np. PanWłodzimierz + 1 i ten pan daje .» Głupie pytania i głupie odpowiedzi #91 2010-02-18 15:02:19 Natka1995..

Re: Głupie pytania i głupie odpowiedzi.

Ocenę.. Głupie pytania i głupie odpowiedzi.. W młynie elektrycznym.. Czy kiedykolwiek można mieć pewność?. 2)Co dostałaś z geografii?. Kto najbardziej gnębił Cię w dzieciństwie ?. .Głupie pytanie i jeszcze głupsze odpowiedzi.. - Dlaczego Święty Mikołaj nie ma dzieci?-.. 2010-06-15 18:16:43 jakie znacie głupie pytania bez odpowiedzi ?. 4)Na jakiej ulicy mieszkasz?Sprawdź, ile znasz odpowiedzi na te śmieszne pytania!. Udostępnij.. Kim chcesz zostać w przyszłości ?. Quiz w Poczekalni.. Dlaczego kogut pieje przez cale zycie?. Nudziło mi się kiedyś na niemieckim, to stworzyłam parę głupich pytań i odpowiedzi do nich.. 1)Gdzie to kupiłaś?. Milion pytań, żadnych odpowiedzi i świadomość, że osób z podobnymi rozterkami są miliony… Być może nawet mówią tym samym językiem, co ja, być może nawet ich znam, albo w drugą stronę: może mają zupełni inny kolor skór, mieszkają na antypodach i .. Zablokuj Zgło .Witajcie!Jestem nowy i to jest mój pierwszy filmik, a więc zapraszam do oglądania.. Kto jest twoim najlepszym przyjacielem ?. Odpowiedz.. To normalne, ale zadawanie pytań nie zawsze wynika z troski i życzliwego zainteresowania cudzym losem.. Co to jest medycyna?. Najczęstsze błędy to: - zła dieta.. Pani: Co ty dziecko robisz Kolega: Yyyy ?» Głupie pytania i głupie odpowiedzi #61 2009-07-09 13:56:36 Cleo.. Odp.Czworo,trzy córki i jednego syna..

2010-03-27 15:42:50Głupie pytania, głupie odpowiedzi.

3)Gdzie mieszkasz?. Łatwo wyczuć motywację pytającego, bo zdradza ją nieco złośliwy i ironiczny ton głosu.. Głupie pytania i głupie odpowiedzi.. Mam nadzieje, że się spodoba.. 2012-04-04 21:39:37 Lubicie zadawać głupie (śmieszne) pytania i odpowiedzi ?. AIDAN 4 lata temu.. 2018-07-02 11:50:28 Znacie jakieś śmieszne pytania ?. Skąd: Ruda Śląska Zarejestrowany: 2006-06-14 Posty: 3275 Punktów: 1 WWW.. Strona z humorem i kawałami - tutaj znajdziesz coś dla siebie.Głupie pytania i odpowiedzi.. Udostępnij.. - najśmieszniejszy serwis w sieci - skarbnica zabawnych tekstów.. - Jest to nauka, ktora pomaga choremu znalezc sie na tamtym swiecie.Głupie pytania i głupie odpowiedzi.. Skomentuj.. Co to jest medycyna?. Skąd: Psycholandia Zarejestrowany: 2009-10-13 Posty: 873 Punktów: 0 .. 'Zanim odkryto wodospad Angel,który wodospad był najwyższy na świecie?. dziś na matmie.. Pytanie do Radia Erewan: - Jaka jest roznica miedzy rakietami typu SCUD a samolotami aeroflotu?. Co robisz w wolnej chwili ?. Łóżko - ono nie pyta, ono rozumie.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. W młynie elektrycznym czy w wiatraku?. Córka nowego Ruskiego przychodzi do ojca i oświadcza, że wychodzi za mąż.Pamiętaj, że przyczyny są różne, nie ważne, czy chodzi o ramiona, uda, czy klatę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. - Bo ma wiele żon i ani jednej tesciowej.. Dlaczego kogut pieje przez cale zycie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt