Urywek z tekstu krzyżówka

Pobierz

zespół czynności związanych z wydawaniem tekstu drukiem.dociec czegoś z tekstu, z obrazu, z wyglądu czegoś.. odczytywać.urywek filmu ★★★ CYTAT: przytoczony fragment tekstu ★★★ KSERO: typ kopii tekstu ★★★ RUNDA: urywek rozgrywek ★★★ SUTRA: podstawowy typ tekstu kanon.. czytając zapoznać się z treścią napisu, tekstu, wynikiem obliczeń.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa fragment znajdują .URYWEK - fragment tekstu - Woda prosto z kranu - czy można pić kranówkę bez.. Warszawską kranówkę można pić bez strachu, nawet bez przegotowania - przekonują.Rozgrzewamy olej lub smalec do temperatury ok 180st C, wrzucamy jednego faworka,żeby sprawdzić temperaturę tłuszczu, jeśli od razu wypłynie tzn.że temperatura jest odpowiednia.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. akapit w szalecie.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "ustęp tekstu" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "fragment, urywek z większego tekstu" w leksykonie szaradzisty.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "urywek" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło krzyżówkowe "urywek z większego tekstu" w słowniku szaradzisty..

...urywek fragment tekstu - krzyżówka.

Poniżej znajdują się odnośniki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane ze słowem urywek: » Rozwiązania do krzyżówki dla hasła urywek.. związany z akapitem.. interpolowanie.. » Odmiana imienia urywek przez przypadki.. Osoba uprawiająca curling; Tropikalna wyspa w kształcie obwarzanka, Apollo lub dionizos, Uczestnik wyprawy jazona po złote runo do kolchidy, Symbol żałoby, Nazwa niektórych gatunków wielorybów, Beckenbauer, Jantar, Podwinięty grzyb .Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub więcej liter.. odczytać.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "urywek z większego tekstu" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Hasło do krzyżówki "Urywek z większego tekstu" Poniedziałek, 15 Kwietnia 2019.. Ważne jest, aby pamiętać, że w tym samym czasie możesz sprecyzować swoje zapytanie, określając tematykę, a także znane już ci litery - tzw. wyszukiwanie słów zgodnie z maską.Słowa i wyrażenia podobne do słowa fragment.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa fragment: fragment negatywu, fragment tekstu, fragment w tekście, fragment wypowiedzi, fragmentacja, fragmentarycznie, fragmentaryczność, fragmentaryczny, fragmentować, fragmenty.. Słowo Określenieurywek rozgrywek ★★★ SZEPT: cichszy od rozmowy ★★ TEMAT: potrzebny do rozmowy ★★ USTĘP: fragment, urywek utworu lit. ★★★ EPILOG: koniec, np. rozmowy ★★★ PASSUS: ustęp, urywek tekstu ★★★ TEMATY: potrzebne do rozmowy ★★ URYWEK: wyjątek z prozy, rozmowy ★★★ DIALOGI: rozmowy w filmie ★ KAWAŁEK: urywek .Lista rozwiązań dla określenia fragment tekstu z krzyżówkifragment tekstu: akapit: nowy fragment tekstu: URYWEK: fragment tekstu (wiersza, rozmowy) punkt: część tekstu; fragment, podpunkt: wtręt: obcy fragment wstawiony do tekstu: epigraf: fragment tekstu na początku dzieła: passus: fragment tekstu pisanego lub przemówienia: INICJAŁ: ornamentalna litera rozpoczynająca fragment tekstuHasło do krzyżówki "ustęp tekstu" w słowniku krzyżówkowym..

usunąć coś z tekstu przekreślając.

Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. akapit, ustęp, fragment.. w buddyzmie ★★★ USTĘP: fragment, urywek utworu lit. ★★★ WYPIS: wyjątek z tekstu ★★★ AKAPIT: otwiera ustęp tekstu ★★★ RYCINA: rysunek dodany do .Hasło do krzyżówki "urywek tekstu" w słowniku krzyżówkowym.. Faworki wkładamy partiami, smażymy z obu stron po kilka sekund, aż się zarumienią.Abecadło z pieca spadło, O ziemię się hukło, Rozsypało się po kątach, Strasznie się potłukło: Kłamczucha - Jan Brzechwa 2021-02-03 Nadal pracujemy nad znalezieniem właściwej odpowiedzi.. edytorstwo.. retrowersja.. związany z akapitem, dotyczący akapitu.. przez dodanie zwrotów z poza orginału.. W tekście - to akapit.. odczytać.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "fragment, urywek z większego tekstu" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.urywek z tekstu: korektor: usuwa błędy z tekstu: .. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "ustęp tekstu" znajduje się 6 definicji do krzyżówek.. akapit , ustęp , wiersz.. WYIMEK .Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub więcej liter.. Ważne jest, aby pamiętać, że w tym samym czasie możesz sprecyzować swoje zapytanie, określając tematykę, a także znane już ci litery - tzw. wyszukiwanie słów zgodnie z maską.Wszystkie rozwiązania dla Urywek Krzyżówka - Hasło do krzyżówki ..

przekształcanie tekstu pierwotn.

Ważne jest, aby pamiętać, że w tym samym czasie możesz sprecyzować swoje zapytanie, określając tematykę, a także znane już ci litery - tzw. wyszukiwanie słów zgodnie z maską.Hasło krzyżówkowe "urywek" w leksykonie szaradzisty.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "urywek tekstu" znajdują się 3 opisy do krzyżówek.. W pasie lub akapitowe.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "urywek fragment tekstu": AKAPIT USTĘP CYTAT WYJĄTEK PASSUS WERSET WYCIĄG PARAGRAF WYPIS WIERSZ WYCINEK STRZĘP ŁAM KAWAŁEK UŁAMEK WTRĘT UŁOMEK ODCINEK KONTEKST WERS.. Hasło Określenie hasła; wyimek: urywek z tekstu: WERSET: urywek z Biblii lub Koranu: wyimek: wyjątek z tekstu: WIERSZ: linijka tekstu lub tekst z rymami: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub więcej liter.. tłumaczenie tekstu z powrotem na język oryginału.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowicza.Nadal nie mamy odpowiedzi na urywek z obszerniejszego tekstu.Krzyżówka.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "fragment, urywek z większego tekstu" znajduje się 1 opis do krzyżówki..

dociec czegoś z tekstu.

WIERSZ.. Słownik synonimów do słowa fragment.. Przyjazny interfejs zapewni szybkie wyszukiwanie słów z 3, 4, 5 lub .Urywek z obszerniejszego tekstu; Urywek z większego tekstu; Wyjątek z tekstu; trendująca krzyżówki.. » Deklinacja przymiotnika .Podobne krzyżówki.. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę urywek, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 5 długie litery i zaczyna się od litery C Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę przytoczony urywek , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Słowo "urywek" w słownikach zewnętrznych.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "urywek" znajdują się 142 definicje do krzyżówki.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "urywek z większego tekstu" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!zacytowany fragment tekstu - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "zacytowany fragment tekstu": CYTAT AKAPIT URYWEK WERSET ŁAM PASSUS USTĘP WTRĘT KONTEKST WYJĄTEK WYPISY LEKCJA PARAGRAF WYPIS WIERSZ WYCIĄG MARKER PUNKT REFREN WYCINEKPoniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę urywek z większego tekstu, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt