Dlaczego nie widzę aktywności znajomych na messengerze

Pobierz

Zawsze możesz zablokować konkretne osoby w aplikacji Messenger, aby nie pokazywać im statusu .Aby wyłączyć aktywność na Messengerze, wystarczy uruchomić ustawienia (zarówno w przeglądarkowej, jak i mobilnej wersji Messengera - by na telefonie odpalić ustawienia, wystarczy kliknąć w menu głównym Messengera na swój awatar) i odznaczyć opcję "Informuj o swojej aktywności".Relacje znajomych internauci widzieli nie tylko na głównym Facebooku, ale również w Messengerze, nad konwersacjami z innymi użytkownikami.. Już zdarzał się ten problem ale mijał po paru godzinach, natomiast teraz trwa to już od kilku dni i jest bardzo irytujące.. I nie kończą się one na odświeżaniu Messengera w nadziei, że ujrzymy zieloną kropkę i napis "Active now" przy ikonce obiektu naszych fiksacji.. Już zdarzał się ten problem ale mijał po paru godzinach, natomiast teraz trwa to już od kilku dni i jest bardzo irytujące.. Jeśli masz co najmniej swój numer telefonu zapisany gdzieś lub zapamiętany, możesz go użyć do ręcznego dodania go do Messengera - o ile potwierdzą oni swój numer telefonu na Messengerze.. Nie jestem zablokowana w żaden sposób przez te osoby.. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać?. Odinstalowanie i ponowna instalacja fb i messenegera nie pomogla w zaden sposob.. To nie to samo, co statusu aktywności osoby, dlatego na stronie na Facebooku może być widoczna , nawet jeśli Twój status aktywności jest wyłączony.FB Unseen - jeśli chcesz być czasem niewidzialny na Messengerze..

Następnie wyłącz status aktywności.

W tym miejscu znajduje się opcja "Status aktywności".Dokładniej rzecz ujmując, serwer nie przysyła powiadomień o aktywności kontaktów które są aktywne w chwili naszego logowania.. gdy nie chcę […]Jeśli ktoś nie może znaleźć Cię podczas wyszukiwania na Facebooku, może to być spowodowane jedną z następujących przyczyn: Dana osoba została przez Ciebie zablokowana.. Od kilku dni nie widzę w ogóle u paru moich znajomych kiedy ostatni raz byli aktywni na messengerze po wejściu w okienku czatu.. Natomiast jeżeli ktoś zmieni swój stan gdy już jesteś zalogowany to takie powiadomienie dostaniesz.Status "Aktywny" informuje znajomych o naszej bieżącej lub niedawno zakończonej aktywności na Facebooku lub Messengerze.. Czy ktoś może mi pomóc?Od kilku dni nie widzę w ogóle u paru moich znajomych kiedy ostatni raz byli aktywni na messengerze po wejściu w okienku czatu.. Dlaczego więc teraz nie ma stories w komunikatorze?Ciężko się nie zgodzić, że uczucie widnienia na "minutniku aktywności" Facebooka, nie rodzi w jego użytkownikach tendencji do dziwnych zachowań.. Czy będę widziała że jest aktywny czy nie?Aby sprawdzić, którzy znajomi są aktywni na czacie: Z poziomu swojego konta na Facebooku przejdź do obszaru Kontakty w kolumnie po prawej stronie..

Dowiedz się, jak wyłączyć status aktywności.

Dlaczego w grupie na messengerze nie widzę niektórych członków grupy , którzy odczytali moją wiadomość a mam pewność, że ją odczytały gdyż np. wysłały pod nią reakcję.. ProsteZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Nie widać aktywnosci znajomego na messengerzeStrony na Facebooku, które szybko odpowiadają na wiadomości na Facebooku i w Messengerze, będą posiadać .. Zamiast pisać "będę za 5 minut", wystarczy skorzystać z opcji Messengera, o której nie każdy mógł wiedzieć.Mam takie pytanie.. To dość kontrowersyjne rozszerzenie do przeglądarek, Facebook oferuje w swoim komunikatorze kilka funkcji, które identyfikują naszą aktywność wśród znajomych, ale na obopólnych zasadach - ja widzę twoją aktywność, ty widzisz moją.Przejdź do "Opcji czatu", klikając na ikonę zębatego koła, znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu.. Nie jestem zablokowana w żaden sposób przez te osoby.. Grzegorz Ułan 27 kwietnia 2017.. Większości znajomych, z którymi komunikuję się za pomocą Facebook Messengera i Gtalka nie muszę zadawać pytania "jesteś?". To oznacza, że znajomi ci są aktywni albo niedawno byli aktywni na Facebooku bądź w .Znam Cię i mam Cię na komunikatorach?. Jeśli jest aktywny, będzie cały czas pokazywało, że był aktywny minutę temu..

Natomiast na messengerze cały czas mam go w kontaktach.

Odinstalowanie i ponowna instalacja fb i messenegera nie pomogla w zaden sposob.. Już zdarzał się ten problem ale mijał … Coś mi się kojarzy, że trzeba by zmniejszyć opcje widoczności dla fanpage'y.. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać?. Historia z innej beczki.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Dlaczego wiadomość na Messengerze jest wysłana a nie dostarczona mimo że osoba do której wysłałam jest aktywna?5/11 Messenger jako komunikator SMS-ów.. Nie, nie stalkuję Cię.. Nie jestem zablokowana w żaden sposób przez te osoby.. Pewnie zdarzyła wam się sytuacja, że byliście umówieni, ale nie dotarliście na spotkanie na czas.. Jeśli naprawdę często piszecie SMS-y i jednocześnie lubicie korzystać z Messengera, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby odczytywać i wysyłać je za .Dlaczego nie widzę, czy mój znajomy jest online na facebooku ?. Pojawi się nowe okno z trzema opcjami do wyboru.. Jeśli chcesz, aby osoba ta mogła Cię znaleźć, odblokuj ją.O tym, kto zobaczy Twoją relację w Messengerze, możesz decydować.Więc może nie, nie masz czyjegoś numeru przechowywanego w kontaktach urządzenia, lub wolisz nie synchronizować kontaktów z Messengerem.. W praktyce - no cóż, gdy sprawdzałam, to raz był widoczny czas ostatniej aktywności, raz nie.. Oznacza to, że jeśli w danej chwili nie korzystamy z serwisu społecznościowego lub komunikatora, to obok zdjęcia profilowego wyświetlana jest godzina ostatniej aktywności..

Wyrzuciłam byłego chłopaka ze znajomych na FB bo się pokłóciliśmy.

Ale zielonej kropki (znaku, że jesteś online), nie było.Proszę o pomoc.. Inni członkowie grupy mają miniaturki tych osób świadczące o odczytaniu wiadomości a ja nie.Napisano Luty 10, 2018. wie ktoś może, dlaczego tak jest, że osoba którą usunęłam ze znajomych na fejsie i z messengera nadal wyświetla mi się jako aktywni teraz?to zniknie za jakiś czas .Jak ukryć aktywność w nowej aplikacji Messenger (Android / iOS) W aplikacji Messenger dotknij ikony ze swoim zdjęciem w górnym lewym rogu, a następnie przewiń listę opcji do sekcji "Profil".. Ci, którzy chcą się ukryć przed innymi i surfować po dowolnej witrynie społecznościowej, nie mogą już tego robić.Najpierw pojawił się WhatsApp, który w zasadzie powiedział komuś, kiedy ostatnio uzyskiwał dostęp do swojej aplikacji.Przesuń suwak w lewo: Jeśli używasz Messengera na telefonie, to tam też sprawdź, czy ta opcja jest wyłączona.. Pewnie wiem, kiedy jesteś przy komputerze, kiedy na telefonie, wiem nawet kiedy na niego patrzysz, a kiedy masz wygaszony ekran.. Możesz wyłączyć czat dla wszystkich znajomych bądź też wyłączyć status aktywności dla wybranych kontaktów.Powiedzcie mi, co oznacza, ze aktywność znajomego w messengerze wyglada tak: aktywny teraz, a następnie aktywny minutę temu, zaraz potem znowu aktywny teraz i następnie znowu aktywny mińute .Czy to ostatni czas aktywności na Facebooku, Messengerze, czy czymś innym ?. Teoretycznie powinno działać.. A więc moja znajoma, nazwijmy ją X jest normalnie online na facebooku, bo widzę, że dodaje posty, komentuje itp. problem w tym, że zawsze, gdy klikam na jej konto, to jest pokazane ofline, nawet jeśli wiem, że z kimś rozmawia w tej chwili.Dzięki opcji tworzenia grup na Messengerze możemy rozmawiać także z grupą znajomych.. Jeśli nie chcesz aby Twoi bliscy widzieli, że jesteś online bądź też poprostu .Po włączeniu statusu Aktywny u znajomych i osób z Twojej listy kontaktów będziesz widnieć jako aktywny (a), ostatnio aktywny (a) i biorący (a) udział w tej samej rozmowie co znajomi i kontakty w tym profilu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt