Przepisz tekst i uzupełnij go właściwymi znakami interpunkcyjnymi

Pobierz

Niech jeden z utworów Wisławy Szymborskiej lub Czesława Miłosza zaimspiruja cie do pisania opowiadania, w którym wykorzystasz elementy swiata przedstawionego .Przepisz tekst i uzupełnij go wlaściwymi znakami interpunkcyjnymi.. Question from @Hauss4 - Szkoła podstawowa - PolskiPrzepisz zdania z właściwymi znakami interpunkcyjnymi.. Rozwiązanie zadania 137 z książki Jutro pójdę w świat 5 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl27 5 Przepisz tekst i uzupełnij go właściwymi znakami interpunkcyjnymi.. a) umieszczany jest na końcu zadań pytających b) jest najczęściej używanym znakiem rozdzielającym c) służy do wydzielania cytatów i tytułów d) znajduje się na końcu zdania oznajmującego e)znajduje się na końcu wypowiedzi wyrażających emocjeUzupełnij tekst odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.. 2011-05-29 19:18:36 uzupełnij poniższą wypowiedź odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.. - Nie mam na to siły - Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. Zadanie w załączniku .. około 11 godzin temu.. interpunkcyjnymi.Uzupełnij tekst odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.Karolina i Kasiaspotkałysię wcześnierano przed szkołąHej zawołała Kasia Czy dzisiaj na pewnoUzupełnij tekst odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.Karolina i Kasiaspotkałysię wcześnierano przed szkołąHej zawołała Kasia Czy dzisiaj na pewno mamy sprawdzian z matematykiNie mam pojęcia Pani wprawdzie coś ostatnio o tym wspominała aleniepowiedziała jednoznacznie że będzie sprawdzian odrzekła KarolinaA uczyłaś się Umiesz .Przepisz dialog do zeszytu i uzupełnij go odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi..

Przepisz tekst i uzupełnij go właściwymi znakami interpunkcyjnymi .

Oddziel wyrazy i wstaw znaki interpunkcyjne.. No masz dobrze : Wczoraj, wyruszyliśmy w dalszą drogę.. !Uzupełnij tekst odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.. Co oni tutaj robią krzyknął Bartek Pewnie podobnie jak my chcieli obejrzeć najnowszy film odpowiedziała Kasia Tyle jak w mieście kin a oni musieli właśnie tu okazywał swe niezadowolenie chłopak Myślę chociaż nie jestem togo pewna że oni celowo się tutaj wybrali żeby nas zdenerwować Trudno silił się na spokój Bartek .. Hania i Julka spotkały się rano przed szkołą.. Question from @Alikorn - Szkoła podstawowa - PolskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij dialog odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.1.. Wieczorem wyruszyliśmy w dalszą drogę.. Nie wiem.Pani wprawdzie coś o tym wspominała ale nie powiedziała wprost,Zadanie 3 strona 236 (nowe słowa na start 7)Przepisz dialog do zeszytu i uzupełnij go odpowiednimi znakami.. Mateusz mówił że pożyczy .. Kinga potwierdziła że przyjdzie na urodziny Michała.. Widziałem dzisiaj Majkę spotkałem ją pomiędzy budynkiem kina a gmachem teatru wyglądała pięknie, cudownie , wspaniale jest niewysoka jednak śliczna wpatrywałem się w nią kilka minut Prosze o pomoc w cwicz 5 str 83 kl 4 szkola podstawowa.. Nie chcę tego robić stwierdził Tomek Od początku nie podobał mi się ten pomysł..

Proszę czekać...Przepisz tekst do zeszytu - uzupełnij go właściwymi znakami interpunkcyjnymi.

Wykonaj ćwiczenie docwiczenia.pl Kod: S4ZMW4 WIDZIAŁEM DZISIAJ MAJKĘ SPOTKAŁEM JĄ POMIĘDZY BUDYNKIEM KINA A GMACHEM TEATRU WYGLĄDAŁA PIĘKNIE, CUDOWNIE, WSPANIALE JEST NIEWYSOKA, JEDNAK ŚLICZNA WPATRYWAŁEM SIĘ W NIĄ KILKA MINUT 6 Dla dociekliwych Poszukaj w .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Uzupełnij dialog odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi.. Wtedy właśnie Dominik powiedział Nie zgadzam się z waszymi argumentami.. Przepisz tekst i uzupełnij go właściwymi znakami interpunkcyjnymi .. kotymająbursztyno - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. Na podstawie tekstu wyjaśnij znaczenie sformułowania ,,brzemię białego człowieka".. Widziałem dzisiaj Majkę spotkałem ją pomiędzy budynkiem kina a gmachem teatru wyglądała pięknie , cudownie, wspaniale jest niewysoka, jednak śliczna wpatrywałem się w nią kilka minutPrzepisz zdania z właściwymi znakami interpunkcyjnymi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt