Przysięga odc 205 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Melek nie chce oskarżyć Kiymet!. Narin za wszelką cenę chce uszczęśliwić siostrę przed śmiercią.. 383 wyemitowany zostanie w piątek 2 kwietnia.. Dziewczyna twierdzi, że zawdzięcza to Reyhan, która w nią uwierzyła.. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. 2020 Odcinek 508.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!. Komentuj .. Cemre informuje Cavidan, że Hikmet ponownie się ożenił.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.. Suna wraca do domu i wszyscy są zachwyceni, że wreszcie może chodzić.. Postanawia ją powstrzymać.. Streszczenie odcinka [30.06.2020]Streszczenie odcinka.. Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę.. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej.. Feride wyrzuca ojca z r.Przysięga, odcinek 235 - STRESZCZENIE.. Emisja tego odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 5 lutego 2021 o godz. 16:05 w TVP 1.Narin ma zastąpić koleżankę w pracy.. Kemal nie wie, jak powiedzieć córce, że musi się przenieść do dziadka.. Wszystkie odcinki po polsku można oglądać na TVP VOD.. Cavidan chce zamordować Reyhan.. Nie może jednak znaleźć jej szczotki.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 498: Ciotka każe Feride wyjść za mąż!.

237 streszczenie po polsku.

Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.Przysięga 239 i 240 streszczenie szczegółowe Przysięga odc.. Kiedy na jesieni miałaby być emisja III sezonu, skoro my tacy zapóźnieni?Nawet gdy nie zawieszą na lato/oby nie!/ to się nie da!Pewno raczej na jesieni to w Turcji wejdzie, jeśli będą pracować już teraz bez przeszkód.Przysięga - streszczenia odcinków.. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin.. Sprawdź, co wydarzy się w 346. odcinku - poniżej streszczenie.. Emir dowiaduje się, że Reyan nie jada już w domu.. Oya chce sprawdzić referencja nowej opiekunki dziecka.. Nadchodzi dzień ślubu Kemala z Kumru.. Przysięga Odcinek 205 / Przysięga.. Cavidan bardzo przeżywa fakt, że Cemre chciała ją udusić.. W tym czasie Ilyas nawiązuje z kimś połączenie.. Następny odcinek.. Streszczenie 477. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir, mimo sprzeciwu Songul, zaprasza Cavidan na kolację.Yemin - Przysięga.. już niebawem.. Nowości BONUSY Kup Punkty.. Żąda ich przy Hikmecie.. Ile odcinków ma serial?. Serial Przysięga oglądać od poniedziałku do piątku o 15:50 w TVP 1 .Home przysięga odc 236 streszczenie szczegółowe przysięga 236 streszczenie szczegółowe przysięga 236 Ostatnia noc była spokojna w domu.. / Turcja / 2019 / serial obyczajowy 2020-05-22 16:05 Przysięga - odc..

Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

176 Opis (streszczenie): (N) Kemal zauważa, że Narin bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy.. Streszczenie odcinka [23.09.2021] .. Przysięga odcinek 484.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1071: Mahir cudem unika zdemaskowania!. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Odcinki.. Zobacz co wydarzy się w Przysięga odc.. 177 Czas trwania: 43min.. Przysięga odcinek 219 streszczenie szczegółowe Reyhan dostaje od Oyi suknię na zaręczyny.. Emir postanawia przejrzeć telefon Reyhan.Przysięga odcinek Przysięga / 392.. Cavidan boi się, że tym razem kobieta ją wyda.. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD.. Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularność.. W TVP 1, TVP 2 i TVP 3 sporą oglądalność mają Wymarzona Miłość, Elif, Więzień Miłości oraz Przysięga.. Nigar żąda od Cavidan więcej pieniędzy.. 204 i 205, które TVP 1 wyemituje już wkrótce.Przysięga 202, 203, 204, 205, 206 streszczenia.. Policja aresztuje Cemre.. / Turcja / 2019 / serial obyczajowy 2020-05-22 05:25 Przysięga - odc.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 45 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2020-06-19 17:51 .. Cavidan czuje się w potrzasku.. Odcinek 224 i 225 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1..

Przysięga napisy PL w serwisie OK RU.Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Narin jest zła na Kemala, bo uważa, że staje po stronie Hizira, który porzucił Sehriye przed 40 laty i nagle wrócił.. Gildie Statystyki Ostatnie Zgony Najlepsi Fragerzy Informacje o serwerze Wojny GildiiZobacz gdzie oglądać Przysięga w internecie oraz szczegółowe streszczenie odcinków.. Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Emir dostaje rzeczy z biura pani Suheyli, ale nie znajduje tego, czego szukał.. Streszczenie.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi.. Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.Przysięga 447, 448, 449, 450 streszczenia.. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. "Przysięga", odcinek 477: Streszczenie epizodu.. Ilyas mówi Kemalowi, że przyszedł po Masal!. Emisja w […]Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 270 i 271 odc Przysięga.. Emir zawozi Reyhan na pierwsze zajęcia na uczelni.. Songul znęca się nad Cavidan!. Przysięga odc.. Przez około pół godziny rozglądaliśmy się za czymś do obejrzenia, przeskakując od stacji do stacji na pustkowiu, czyli naszym cyfrowym kablu.Przysięga odcinki 383 i 384 streszczenie.. Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD..

...Szczegółowe streszczenie serialu Przysięga 204 i 205.

Na odcinek 384, ze względu na Wielkanoc, poczekać będzie trzeba do wtorku.. Emisja o godzinie 16:05.. Nigar korzysta z okazji i mści […]Przysięga odcinek 224 wyemitowany zostanie w środę, a Przysięga 225 w czwartek.. Masal jest zachwycona wyprawą na ryby.. Poprzedni odcinek.. Streszczenia na Turkwebie pokazują, co u nas za chwilę.. Emir i Reyhan bardzo zbliżają się do .Przysięga 491, 492, 493 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.. Opisy odcinków prezentuje m.in. serwis Turkweb.. Narin i Kemal informują .Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Boi się jej, ale jednocześnie obawia się, że może ona zeznać prawdę policji.. .Przysięga odc.. Narin czuje się oszukana przez Kemala, który zataił przed.. - swiatseriali.interia.pl Przysięga odcinek Przysięga / 392 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaOficjalny start serwera D.B World - Earth.. Taci pociesza Sunę, która czuje się samotna w ośrodku rehabilitacji.. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odc.. 205-206 odcinek i 137 turecki/z 445/.. Udostępnij.. Turcja .. Przysięga - opis 270 odcPrzysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 279 i 280 odc Przysięga.. Kemal i Narin szukają rodziców Masal!. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.. Oto streszczenie 235. odcinka serialu "Przysięga" i szczegóły jego emisji.Streszczenie szczegółowe Przysięga odc.. fot. materiały TVP.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. 491, 492, 493Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piąTurecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt